Ważne!
  • KAHA 2022

    Sprawozdanie ze spotkania w 2022 roku

XIII spotkanie KAHy - 4/5 pażdziernika 2014 r.

Spotkania » XIII spotkanie KAHy - 4/5 pażdziernika 2014 r.

Warszawa 12.10.2014r

Drogie Druhny!

Tegoroczne spotkanie KAHa już za nami. Pragniemy tą drogą serdecznie podziękować wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w zorganizowanie i przebieg naszego spotkania.

KAHA 2014

Życzenia „miłego spotkania, inspirujących do dalszych działań rozmów i gorące pozdrowienia” zawarte w liście od Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej, zaproszonej przez nas na tegoroczną KAHĘ, przyjęłyśmy bardzo ciepło. Dziękujemy Pani Prezydentowej za wyrazy sympatii i harcerskie pozdrowienie, mając nadzieję na osobiste spotkanie może za rok.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Dawidowi Polsakiewiczowi i Jagodzie Nowik dziękujemy za udostępnienie Fantastic Studio w nielimitowanym czasie na niezwykle korzystnych warunkach. Liczne wypowiedzi świadczą o tym, że czułyśmy się u Was znakomicie.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Dziękujemy Joli Kreczmańskiej i Julicie Wasilczuk za podzielenie się swoim doświadczeniem w rozmowie panelowej „Sekrety sukcesu”. Mamy nadzieję, że Wasze historie zainspirują nas do działań, które przekujemy w sukcesy.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Jakubowi Pogorzelskiemu, Joannie Sobura i Ani ze Strefy Rytmu dziękujemy za ogrooooooomną dawkę energii jakiej nam dostarczyli. Dzięki Wam doświadczyłyśmy niezwykłych wrażeń i uwierzyłyśmy, że razem tworzymy wspaniały zespół

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014
KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014
Minutowa zajawka filmowa
i...

Dziękujemy Monice Figiel i Ali Peplińskiej za spontaniczne dokumentowanie fotograficznie i filmowo naszego spotkania. Jesteśmy wdzięczne za udostępnienie materiału, dzięki czemu będziemy mogły wracać do tych chwil na stronie KAHa.

KAHA 2014KAHA 2014

Nasza wspólna kolacja była dziełem wielu z Was. Dziękujemy tym, które zechciały się z nami podzielić swoim kunsztem kulinarnym. Prosimy, prześlijcie przepisy na sałatki, które zniknęły w oka mgnieniu. Umieścimy je na stronie.

Dziękujemy Izie Tarnowskiej-Cechosz za przygotowanie oprawy muzycznej naszego wieczoru. Dzięki Tobie poczułyśmy się, jak za dawnych lat.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Anecie Kotowicz-Bugajewskiej dziękujemy za doprowadzenie pomieszczenia po naszym spotkaniu do porządku. Bardzo nam pomogłaś mimo późnej pory.

Dziękujemy uczestniczkom niedzielnej mszy w kościele św.Marcina na Starym Mieście.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Dziękujemy Agnieszce Andrunik za rezerwację miejsc w Restauracji Mexican w niedzielę. Dzięki Tobie mogłyśmy wymienić wrażenia, porozmawiać o następnych spotkaniach i po prostu pogadać.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Gorące podziękowania składamy na ręce wspierającej nas i dyskretnie podpowiadającej nam, o co należy jeszcze zadbać Monice Figiel. Twoja gotowość, Moniko, do pomocy na każde wezwanie była nieoceniona.

Bożennie Hołownia serdecznie dziękujemy za starania, by niezbędne informacje dotarły do wszystkich i to w odpowiednim czasie. Twój upór i stanowczość w egzekwowaniu materiałów informacyjnych pomogły nam się zmobilizować.

Inicjatywa nowej interpretacji pierwszego „A” w nazwie KAHa spotkała się z Waszą żywą reakcją. Pojawiło się blisko 20 określeń do rozważenia. Dziękujemy i prosimy o Wasze głosy na 1 z nich ---> SONDA

Wszystkim dziękujemy za przybycie i aktywny udział w naszym spotkaniu. To była prawdziwa przyjemność spędzić ten czas z Wami. Na koniec mamy prośbę: napiszcie o swoich wrażeniach - co Wam się podobało, a co nie, czego było za dużo lub za mało…. A może czegoś całkiem zabrakło? Co można by poprawić lub zrobić inaczej w następnych spotkaniach? Z pewnością Wasze uwagi pomogą naszym następczyniom w organizacji następnej KAHy.

Miłka Hołownia-Nowik Agnieszka Kalbarczyk Dorota Piotrowska

 

Pozwólcie, że podziękuję również współorganizatorkom spotkania KAHa:
Agnieszce Kalbarczyk i Dorocie Piotrowskiej dziękuję za wspaniałą współpracę zarówno przy tworzeniu koncepcji jak też przy organizacji tego wydarzenia. To była prawdziwa przyjemność robić to z Wami.

Ponadto dziękuję Agnieszce za przygotowanie i poprowadzenie warsztatów. Twoje wskazówki jak radzić sobie w sytuacji kryzysu w pracy zawodowej oraz jak pomóc własnym dzieciom na rynku pracy są bezcenne. Cieszę się, że inicjatywa stworzenia platformy samopomocowej w poszukiwaniu pracy weszła w stadium realizacji z Agnieszką jako koordynatorką i liczę na to, że przyniesie wkrótce wymierne efekty.

KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014KAHA 2014

Dorocie zaś dziękuję za czuwanie nad sprawnym przebiegiem naszego spotkania oraz za to, że we właściwym czasie zawsze można było się posilić. To dzięki Tobie byłyśmy w stanie wytrwać 12 godzin zachowując pełnię sił!

KAHA 2014KAHA 2014
Miłka Hołownia-Nowik

 

SPRAWY FINANSOWE

I jeszcze rozliczenie:

Zebrałyśmy 3 020 PLN

Wydatki:

obiad 663 PLN
bębny 1600 PLN
kolacja 200 PLN
opłata za Fantastic Studio 350 PLN
ksero 40 PLN

Zostało 167 PLN + pieniądze pozostałe z Kahy z zeszłego roku 165,75 PLN
Razem 332,75 PLN – to będzie na opłatę za Mszę w przyszłym roku i na domenę KAHy.

Dziękujemy serdecznie tym wszystkim, które wpłaciły więcej niż 60 zł. Pozwoliło nam to pokryć wszystkie wydatki i zapełnić dziurę budżetową wynikłą z faktu iż siedem osób, które potwierdziły uczestnictwo, niestety z różnych przyczyn na spotkanie nie dotarło.

Miłka Hołownia-Nowik
Agnieszka Kalbarczyk
Dorota Piotrowska

Komentarze:

Miłko, Dorota, Aga, Bożennko, to była super Kaha!!! Zawiesiłyście poprzeczkę następnym tak wysoko, że ho ho! Dzięki wielkie i ukłonny do ziemi. Do zobaczenia na podsumowaniu! monika

Dziewczyny, niestety nie mogłam być tym razem na całości, wyszłam przed obiadem na której byłam, wybór bardzo fajnego miejsca, zastawiony słodkościami stół, piękna pogoda i fantastyczna atmosfera, już wtedy przekonały mnie jak wiele tracę. Zazdroszczę Wam bębnów, bo na zdjęciach wyglądacie na cudownie zrelaksowane. Gratuluję. Małgorzata Sobieszczak-Marciniak

Kochane! Wielkie, wielkie dzięki za tę sobotę. Wam, o świetne organizatorki, i Wam, drogie, wspaniałe Kahny, które co roku zjawiacie się niezawodnie i dowodzicie, że dziewczyny, to lepsza część świata. Co roku, dzięki Wam, dostaję takiego "kopa" energetycznego, że wystarcza go do kolejnego pierwszego weekendu października. Miejsce było wspaniałe, program dopięty i bardzo interesujący, atmosfera rewelacyjna, jedzonko super, śpiewanki - jak za dawnych lat. Ukłony i ucałowania. Anka Ptaszek "Kaniuta"